22. ročník Vratislavického běhounu a zároveň 17. ročník běhu O putovní pohár starosty
25. 4. 2009

22. ročník již tradičního přespolního běhu v areálu koupaliště Sluníčko se letos opět vydařil. Počasí sobotnímu závodu přálo, a tak přišlo závodit přes 200 běžců. Vratislavický běhoun byl zároveň 17. ročníkem běhu o Putovní pohár starosty. Díky podpoře městského obvodu a díky mnoha sponzorům byly pro nejlepší běžce připraveny hodnotné ceny. Letos poprvé startovala nová kategorie „batolata“ – děti do 3 let. O tuto kategorii byl velký zájem, běželo 14 batolat. Každý účastník si jako vzpomínku na závod kromě sladkostí odnesl i čepičku nebo klobouček s logem závodu. Organizátoři, běžci sportovního klubu SK Maxtri, děkují všem, kteří pomohli při zajištění celého sobotního závodu.

Za SK MAXTRI se zúčastnili: Dosažený čas Pořadí v kategorii - 10 000 m
Knýřová Jitka 57:58 4 - ženy hlavní závod
Svoboda Petr 43:56 4 - veteráni 40 - 54 let
Knýř Jan 47:59 6 - veteráni 40 - 54 let
Albrecht Petr 49:13 7 - veteráni 40 - 54 let
Michálek Otakar 51:52 4  - veteráni 55 let a starší